• LCUPC Kiire Optiline Liides LC/UPC SM 0.25 mm,0,9 mm Kiu kiirkinnitusega LCUPC Varjatud Tüüp FTTH Kiu Pesa
  • LCUPC Kiire Optiline Liides LC/UPC SM 0.25 mm,0,9 mm Kiu kiirkinnitusega LCUPC Varjatud Tüüp FTTH Kiu Pesa
  • LCUPC Kiire Optiline Liides LC/UPC SM 0.25 mm,0,9 mm Kiu kiirkinnitusega LCUPC Varjatud Tüüp FTTH Kiu Pesa
  • LCUPC Kiire Optiline Liides LC/UPC SM 0.25 mm,0,9 mm Kiu kiirkinnitusega LCUPC Varjatud Tüüp FTTH Kiu Pesa
  • LCUPC Kiire Optiline Liides LC/UPC SM 0.25 mm,0,9 mm Kiu kiirkinnitusega LCUPC Varjatud Tüüp FTTH Kiu Pesa
  • LCUPC Kiire Optiline Liides LC/UPC SM 0.25 mm,0,9 mm Kiu kiirkinnitusega LCUPC Varjatud Tüüp FTTH Kiu Pesa

LCUPC Kiire Optiline Liides LC/UPC SM 0.25 mm,0,9 mm Kiu kiirkinnitusega LCUPC Varjatud Tüüp FTTH Kiu Pesa

Viide: c221

Olukord : Uus toode

  • €20.65
  • €10.32

Jaga

LCUPC Kiire Optiline Liides LC/UPC SM 0.25 mm,0,9 mm Kiu kiirkinnitusega LCUPC Varjatud Tüüp FTTH Kiu Pesa ~~~ Kirjeldus ~~~

1. Kirjeldus

CICVCHC LC/UPC-C Optilise kiu valdkonnas paigaldamise liides on lihtne juhtida. ~~~Funktsioon~~~

1. FTTH projekti kasutatav

2. Väli installable

3. Sisesta kahjum väiksem kui 0,15 dB

4. Metal V-kujuline süvend töötavad hästi kõrge ja madal temperatuur

5. Paigaldamine vähem kui 1 minutiga

6. Usaldusväärne ja hea optilise toimivuse

7. Kaabel Tõmbe test vastab Telcordia GR-326-regioonide KOMITEE

~~~Spetsifikatsioon~~~

4. Operation Instruction

Täname ostu eest ja kasutamine CICVCHC productions.

Selleks, et kasutada selle tootmise korralikult, veenduge, et lugeda juhiseid, enne kui seda kasutada.

5. Tehniline Spetsifikatsioon

Punkt

LC/UPC-C optilise kiu kiiresti pesa

Sisendsumbuvus

Kuni 0.3 dB (Max.0.5 dB)

Return loss

≥50dB

Kiudaineid

2.0x3.0mm GJXH

Pinge

20N

Temperatuuri muutmine suhe

≤0,5 dB

Temperatuur

-40℃ to +85℃

Märksõnad: hdmi quad ekraan, sm lc konnektor, lc valdkonnas pistik, 500m kiudoptilise kaabli, fiber optic patch, kaabel lc, lc mu pesa, PIP POP, fo lc konnektor, hdmi sisendi selektor.

  • Värv:
  • Kirje Pikkus: 1m
  • Kiu Tüüp: Ühemoodilisi
  • Katmata kiu kinnitamine: rohkem 5N
  • Ühilduva: Huawei
  • Mode Fiber: single mode, mitmemoodiline
  • Sertifitseerimine: CE
  • Sobib: 0.25 mm,0,9 mm kiu
  • Pistiku Tüüp: LC/UPC
  • Mudeli Number: LCUPC Kiire Optiline Liides
  • Pingeline fassaadi läbimõõt: 250um,900um
  • Return Loss: vähem -40db
  • Brändi Nimi: dk-võrk
  • Tööaeg: umbes 10s
  • Sisendsumbuvus: vähem 0.2 dB
  • Päritolu: CN(Päritolu)
  • Suurus: 20cm
  • Kiu Läbimõõt: 125um(657A,657B)

Seonduvad tooted

Originaal Uus ZTE F660 V8.0 GPON ONU ONT Koos 1GE+3FE Kohaldata FTTH Režiimid, Termina Gpon inglise versiooni Laiendatakse liidese kirjeldus 1*GE+3*FE+1*Telefon+1*USB+1*WiFi(5dibi) Funktsionaalsed omadused Kiudaineid juurdepääsu Ühendamine interneti throungh GPON juurdepääsu meetod Ethernet fuction: See Provids 4 Ethernet porti ja Ethernet-seadmed saab otse ühendatud ZXHN F660
Seotud
10tk/palju 0,9 mm Terasest Toru fiiberoptiliste PLC Splitter 1x2 SC/APC-Liides Omadused *Suurepärane Mehaaniline,Väike Suurus *Kõrge Töökindlus *Madal sisestamise kao ja madala Polarisatsioon Sõltuv kahju *Kõrge kanali loeb *Suurepärane Keskkonna Stabiilsuse ja Laialdaselt Rakendused *FTTx Kasutuselevõtmisel(GPON/BPON/EPON) *Kaabel-tv
Seotud
FirstFiber JW3306D fiiberoptiliste Tunnus Live Fiber Optiline Tunnus Ehitatud 10mw Visuaalne Süü Locator tark(@)firstfiber.cn-kood Kirjeldus: FF3306D Optilise Kiu Tunnus on oluline vahend optiline hooldus, mida kasutatakse nondestructive kiudaineid määramine töö, saab tuvastada mis tahes kohas, kui mõlemad SM ja MM kiudaineid.Vahepeal on ka Visuaalne Süü Lokaator moodul süü asukoht funktsiooni.See
Seotud
Furukawa Fitel S153 S153Av2 S178A S153 S123 S178 kiudaineid fusion splicer klaviatuuri S178 Klaviatuur 1TK Furukawa Fitel S153 S153Av2 S178A kiudaineid fusion splicer klaviatuuri S178 Klaviatuur 1TK
Seotud
Tasuta kohaletoimetamine Huawei SFP Moodulid RTXM191-404 1.25 G-1310nm-10km-SM-ESFP Fiber Optiline Transiiver Huawei SFP Moodulid RTXM191-404 1.25 G-1310nm-10km-SM-ESFP Fiber Optiline Transiiver Kasutada Huawei OLT, Huawei Teenuse juhatus, juhtimiskeskus, juhatuse Uplink Fotod:
Seotud