• Mini OTDR fiiberoptiliste Reflectometer Pro 980rev 9 Funktsioonid RAAMSEADUSEGA OOLID OPM Juhul Kaart 24dB jaoks 64km allvee Fiiberkaabli ühendamine Ethernet Tester
  • Mini OTDR fiiberoptiliste Reflectometer Pro 980rev 9 Funktsioonid RAAMSEADUSEGA OOLID OPM Juhul Kaart 24dB jaoks 64km allvee Fiiberkaabli ühendamine Ethernet Tester
  • Mini OTDR fiiberoptiliste Reflectometer Pro 980rev 9 Funktsioonid RAAMSEADUSEGA OOLID OPM Juhul Kaart 24dB jaoks 64km allvee Fiiberkaabli ühendamine Ethernet Tester
  • Mini OTDR fiiberoptiliste Reflectometer Pro 980rev 9 Funktsioonid RAAMSEADUSEGA OOLID OPM Juhul Kaart 24dB jaoks 64km allvee Fiiberkaabli ühendamine Ethernet Tester
  • Mini OTDR fiiberoptiliste Reflectometer Pro 980rev 9 Funktsioonid RAAMSEADUSEGA OOLID OPM Juhul Kaart 24dB jaoks 64km allvee Fiiberkaabli ühendamine Ethernet Tester
  • Mini OTDR fiiberoptiliste Reflectometer Pro 980rev 9 Funktsioonid RAAMSEADUSEGA OOLID OPM Juhul Kaart 24dB jaoks 64km allvee Fiiberkaabli ühendamine Ethernet Tester

Mini OTDR fiiberoptiliste Reflectometer Pro 980rev 9 Funktsioonid RAAMSEADUSEGA OOLID OPM Juhul Kaart 24dB jaoks 64km allvee Fiiberkaabli ühendamine Ethernet Tester

Viide: c8743

Olukord : Uus toode

  • €336.94
  • €320.09

Jaga

MINI-Fiber OTDR

Lainepikkus: 1310 ja 1550nm

Dünaamiline Vahemik: 24/22DB

Testimise Vahemik: 1m kuni 60km

9 Funktsioonid 1 seade

1.OTDR

2. Kiudaineid Power Meter

3. Visuaalne Süü Locator

4. Kiudaineid Valgusallikas

5. Etherneti Kaabel test

6. LED Light

Märksõnad: pedaali mini pro, KIUDAINEID, 3d mtb, hipot tester, must optilise fiiberkaabli, OTDR test, päikese filter telescop, otdr tester, EXFO OTDR, stp.

  • Summutus Surnud Tsoon: 8m
  • Kaal: 350g
  • Proovivõtu Resolutsioon: 0,05 m kuni 8m
  • Kirje Pikkus: 1m
  • Ühilduva: TP-link
  • Testimise Vahemik: 3m 64km
  • Lainepikkus: 1310 ja 1550nm
  • Töö temp: -10 ℃ kuni +50 ℃
  • Mälu: 500 kõverad (TF-kaardi tugi)
  • Kiu Tüüp: Ühemoodilisi
  • Pesa: FC/UPC, SC/UPC
  • Kahju Täpsus: 0.05 dB/dB
  • Proovivõtukoht: 16K, et 256K
  • Võimsus Laadimine: 5V DC, 2A
  • OTDR kõver Vorm: sor
  • Dünaamiline ulatus: 24/22dB
  • Peegeldus Täpsus: 3dB
  • Pistiku Tüüp: SC/UPC
  • Mudeli Number: MINI-Fiber OTDR
  • Suurus: 20cm*20cm*20cm
  • Brändi Nimi: Joinwit

Seonduvad tooted

Originaal Uus ZTE F660 V8.0 GPON ONU ONT Koos 1GE+3FE Kohaldata FTTH Režiimid, Termina Gpon inglise versiooni Laiendatakse liidese kirjeldus 1*GE+3*FE+1*Telefon+1*USB+1*WiFi(5dibi) Funktsionaalsed omadused Kiudaineid juurdepääsu Ühendamine interneti throungh GPON juurdepääsu meetod Ethernet fuction: See Provids 4 Ethernet porti ja Ethernet-seadmed saab otse ühendatud ZXHN F660
Seotud
10tk/palju 0,9 mm Terasest Toru fiiberoptiliste PLC Splitter 1x2 SC/APC-Liides Omadused *Suurepärane Mehaaniline,Väike Suurus *Kõrge Töökindlus *Madal sisestamise kao ja madala Polarisatsioon Sõltuv kahju *Kõrge kanali loeb *Suurepärane Keskkonna Stabiilsuse ja Laialdaselt Rakendused *FTTx Kasutuselevõtmisel(GPON/BPON/EPON) *Kaabel-tv
Seotud
Fiber Optiline Lahtine Toru Kaabel Slitter fiiberoptiliste vahend piki-kiirte toru lahti toru Nülgimist nuga strippar Tasuta Kohaletoimetamine Toru Kaabel Jope Slitter Kaabel Strippar Lahtine Toru Jope Slitter Kiudaineid Strippar Kirjeldus: Fiiberoptiline kaabel jope slitter on tõhus ja asendamatu vahend kiudoptilise kaabli lõpetamine.See lihtsalt lõikab PVC kaabel jope kaheks rikaste enne valtsimisega,
Seotud
Algne Hua wei GPON OLT Klass C+ C++ SFP Moodulid, Ühe-KS Port-Eest MA5680T MA5683T GPBD GPFD Osta tarvikuid eraldi, klõpsake allpool olevat pilti sisesta link, et osta HUAWEI B+/C+/C++(link sisaldab mitme modules) ZTE B+/C+/C++ Link sisaldab mitme modules Hisense C+ Link sisaldab mitme modules 5 TK Hisense C+ Hisense C++ 5
Seotud